a gas pump next to a brick wall

Planujesz wakacje na Teneryfie, Gran Canarii, Fuerteventurze lub innej z Wysp Kanaryjskich? Chcesz wiedzieć, ile kosztuje paliwo na Teneryfie i gdzie zatankujesz najtaniej? Sprawdź aktualne ceny paliw na Wyspach Kanaryjskich i oszczędzaj na tankowaniu podczas swojego pobytu.

Poniżej znajdują się tabele prezentujące najtańsze paliwo w prowincjach Santa Cruz de Tenerife i Las Palmas de Gran Canaria. Są one posortowane według ceny, od najniższej do najwyższej, co ułatwia znalezienie najkorzystniejszej oferty w danej okolicy.

Kliknij na wybraną stację benzynową na mapie, aby uzyskać szczegółowe informacje, w tym dokładny adres i wskazówki dojazdu. Dzięki temu łatwo dotrzesz do stacji oferującej najkorzystniejsze ceny paliw na wybranej wyspie. Stacje z najniższymi cenami paliw zostały oznaczone na mapie kolorem zielonym, co ułatwi ich zlokalizowanie.

Jeśli szukasz najtańszego paliwa w konkretnym mieście na Teneryfie, Gran Canarii lub w dowolnej wyspie na Wyspach Kanaryjskich, wybierz je z poniższej listy, by porównać aktualne ceny w regionie.

Kliknij na wybraną stację benzynową na mapie, aby uzyskać szczegółowe informacje, w tym dokładny adres i wskazówki dojazdu. Dzięki temu łatwo dotrzesz do stacji oferującej najkorzystniejsze ceny paliw na wybranej wyspie.

Pamiętaj, że ceny paliw na Wyspach Kanaryjskich mogą ulegać zmianom, dlatego regularnie aktualizujemy dane, abyś zawsze miał dostęp do najbardziej aktualnych informacji. Niektóre stacje benzynowe na Wyspach Kanaryjskich oferują zniżki na paliwo tylko dla rezydentów Wysp Kanaryjskich. Na wyspach La Palma, La Gomera i El Hierro obowiązuje rabat na paliwo, wynoszący 20 centów za litr, będzie miała zastosowanie do benzyny, oleju napędowego i oleju napędowego morskiego dla pojazdów lądowych i morskich.