71-letnia Margarita siłą wyrzucona z łodzi, swojego domu
W porcie sportowym w Las Palmas de Gran Canaria siłą przeprowadzono desahucio 71-letniej Margarity, która od ośmiu lat mieszkała na swojej łodzi. Aktywiści twierdzą, że działanie było nielegalne i brutalne, podczas gdy władze portu bronią jego legalności, powołując się na względy bezpieczeństwa. Kobieta trafiła do ośrodka zdrowia z kryzysem lękowym.
71-letnia Margarita siłą wyrzucona z łodzi, swojego domu Read Post »








