Recinto Ferial de Santa Cruz de Tenerife będzie gospodarzem gali Dial Awards w dniu 14 marca, na której w tym roku wystąpią Malú, David Bisbal, India Martínez, Ana Guerra, Rozalén, Antonio José, Dani Fernández, Álvaro de Luna, Sergio Dalma, Diego Torres, Beret i Nil Moliner jako nagrodzeni artyści.

Nowe kategorie nagród

Ponadto, co jest nowością w tym roku, Vicco, Antoñito Molina i Gonzalo Hermida otrzymają nagrodę „Dial New Artist Award”, podczas gdy Luis Fonsi i Pastora Soler otrzymają nagrodę „Dial Tenerife Lifetime Achievement Award” za odpowiednio dwudziestopięcio- i trzydziestoletnią karierę.

Zaplanowane występy i prowadzący

Ceremonię poprowadzą Edurne, Blas Cantó i spikerka kanału Carmen Ramírez, a wśród duetów potwierdzono, że wystąpią Estopa i Ha’Ash z Mar Lucasem.

Ważne wydarzenie dla Teneryfy

Przewodnicząca Cabildo Teneryfy, Rosa Dávila, podkreśliła, że „wyspa wita nagrody rok po roku z wielką sympatią”, a wiceprzewodniczący, Lope Afonso, zwrócił uwagę, że „to ważne wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania wzbogacającej oferty Teneryfy i jest wyzwaniem, aby kontynuować konsolidację tej wspólnej trajektorii”.

Rola radia w promocji muzyki

Z własnej strony Vicent Argudo, dyrektor ds. muzyki w Prisa Media, podkreślił fakt, że „radio jest obecnie głównym generatorem treści muzycznych na świecie, właśnie w roku, w którym obchodzi 100-lecie historii i innowacji”.

Gala Dial Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych na Teneryfie. Każdego roku zgromadzenie artystów, nagradzanych muzyków i znamienite prowadzenie ceremonii przyciągają uwagę wszystkich miłośników muzyki. Nie przegap tej niesamowitej gali w Santa Cruz de Tenerife!

nagrody dial awards powracaja na teneryfe 14 marca

Źródło