„Terra” – technologia i cuda natury

Wiosną tego roku Wyspy Kanaryjskie ożywają dzięki „Terra”, nowej i ekscytującej produkcji teatralnej. Spektakl ten zachwyca nowatorską scenografią oraz inspirującym przesłaniem, przenosząc widzów do czarodziejskiej dżungli, gdzie na każdym kroku czekają tajemnice i niespodzianki.

Dzięki zaawansowanym technologiom magia staje się rzeczywistością na scenie.

Z sugestywną scenografią, nowoczesnymi technologiami, animatronikami zwierząt, niewyobrażalnymi akrobacjami i zabawnym repertuarem humorystycznym, spektakl zainteresuję młodych i dorosłych widzów, którzy poczują się przeniesieni do zauroczonej dżungli pełnej tajemnic i niespodzianek.

Spektakl opowiada historię kłusownika, który wkracza do dżungli w poszukiwaniu nowych łupów. W momencie, gdy wydaje się, że zauważył jakieś zwierzę i przygotowuje się do strzału, zostaje rozproszony przez tajemniczy i surowy głos, który sprawia, że traci cel. Jest to głos Matki Ziemi. Ten głos prowadzi go przez nieskończoną liczbę przygód w trakcie całego spektaklu, w którym nasz bohater, poprzez niesamowite akrobacje, tańce, zabawę i nieskończone emocje, uczy się poznawać i szanować wszystkie istoty naszej planety. Zwierzęta stają się jego wiernymi przyjaciółmi, a dżungla drogim domem.

„Terra” w Costa Adeje i Las Palmas de Gran Canaria

Do 12 maja spektaklu odbywał się w La Laguna. Od 18 maja do 2 czerwca magia „Terra” przenosi się do Costa Adeje, a w czerwcu spektakl dotrze do Las Palmas de Gran Canaria.

Bilety na spektakl „Terra” są dostępne online, np. przez portal Tomaticket.es.

Źródło

928677ba 2390 4d8a 98d7 5c5dc41f73bd 16 9 discover aspect ratio default 0