Zderzenie samochodów w El Puertito de Güímar

Trzy osoby zostały ranne w środę po zderzeniu dwóch samochodów na TF-1 w El Puertito de Güímar. Incydent spowodował długie korki.

Szczegóły wypadku

Incydent miał miejsce po godzinie 08:45, kiedy Centrum Koordynacji Kryzysowej i Bezpieczeństwa (CECOES) 1-1-2 rządu Wysp Kanaryjskich otrzymało kilka telefonów zgłaszających kolizję dwóch pojazdów i dachowanie jednego z nich. Ranni to 25-letnia kobieta, która została przewieziona karetką do Szpitala Uniwersyteckiego Nuestra Señora de la Candelaria w celu zbadania jej stanu zdrowia. 50-letni mężczyzna z niewielkimi obrażeniami, został przewieziony do Centrum Zdrowia Güímar oraz 43-letnia kobieta z atakiem paniki.

Interwencja służb ratunkowych

Członkowie Straży Pożarnej Teneryfy zabezpieczyli samochody uczestniczące w wypadku i uwolnili kobietę z przewróconego pojazdu. Po udzieleniu pomocy medycznej, Guardia Civil uregulowała ruch na drodze i sporządziła odpowiedni raport.

Przy tak dużym ruchu, jaki ma miejsce na Wyspach Kanaryjskich, niezbędne jest zachowania ostrożności i przestrzeganie przepisów drogowych, aby uniknąć takich wypadków.

duze korki na tf 1 po wypadku w poblizu guimar

Źródło