Gorące przygotowania do Festiwalu Reggaeton Beach 2024 na Teneryfie

Dźwięki muzyki reggae będą rozbrzmiewać na Wyspach Kanaryjskich. Po kilku tygodniach od ogłoszenia daty Festiwalu Reggaeton Beach Tenerife (RBF) 2024, organizatorzy zaczynają ujawniać najbardziej oczekiwane informacje: kto wystąpi na scenie?

Stopniowe ujawnianie artystów

Podobnie jak to było w poprzednich latach, organizatorzy postanowili stopniowo ujawniać listę artystów. Tym samym chcą utrzymać zainteresowanie fanów tego gatunku muzycznego. Informacje o artystach, którzy wystąpią 29 i 30 czerwca na scenie na nabrzeżu Puerto de la Cruz, będą ogłaszane stopniowo.

RBF zlokalizowany w różnych miejscach w Hiszpanii. W 2022 roku wydarzenie zostało anulowane na krótko przed terminem ze względów bezpieczeństwa. W 2023 roku miał miejsce w La Laguna, ale również doświadczyło problemów z pozwoleniami. Teraz, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, festiwal ponownie odbędzie się w Puerto de la Cruz.

„Będziesz miał niezapomniane lato, pełne fantastycznej zabawy, wspaniałej muzyki i niesamowitych wrażeń. Czekamy tylko na Ciebie” – tak brzmi hasło promujące imprezę.

Początek sprzedaży biletów

Sprzedaż biletów na RBF Tenerife 2024 już się rozpoczęła, a pierwszy zaproszony artysta to portorykański piosenkarz Tainy. W swojej karierze współpracował on z wielkimi gwiazdami reggaetonu takimi jak Daddy Yankee, Wisin & Yandel, J Balvin i Bad Bunny. Jego występ planowany jest na 29 czerwca o godzinie 23:00.

Chociaż do tej pory potwierdzony jest tylko jeden artysta, bilety na festiwal można już kupować za ceny od 75 do 250 euro. Do wyboru mamy bilety General, Premium, Front Stage i dwie opcje VIP. Bilety dla osób o ograniczonej mobilności niestety już się wyprzedały.

Reggaeton Beach Festival 2024 – 11 gospodarzy

Festiwal Reggaeton Beach będzie odbywał się w 11 lokalizacjach: Oropesa del Mar (Marina d’Or, Castellón), Avilés (Asturias), Marbella (Málaga), Benidorm (Alicante), Mallorca, Madrid, Barcelona ( tym razem na Circuit de Montmeló), Santander, Nigrán (Galicia), Torrevieja (Alicante) oraz na Teneryfie, gdzie powróci do lokalizacji w Puerto de la Cruz.

Z ponad 30 artystami i pół milionem uczestników, festiwal przygotowuje się do swojej edycji 2024 oferując „wiele nowości i lepszych warunków na wszystkich koncertach”

reggaeton beach festival tenerife ma pierwszego potwierdzonego artyste

Źródło