TLP Tenerife, największe wydarzenie technologiczne w Hiszpanii, wraca w wielkim stylu po rocznej przerwie. Od 3 do 8 września odbędzie się jego 16. edycja w tradycyjnej lokalizacji, Targach Wystawienniczych (Recinto Ferial) na Teneryfie, przyciągając fanów nowych technologii i graczy z całego kraju.

Podczas oficjalnej prezentacji, politycy podkreślili, że wydarzenie odbędzie się w swoim oryginalnym formacie, podkreślając, że TLP Teneryfe jest znacznie bardziej autentyczną i oryginalną imprezą w porównaniu z Tenerife GG – wydarzeniem, które powstało trzy lata temu.

Ożywienie tradycji dzięki wsparciu sponsora

Tenerife Lan Party powróci dzięki energicznemu wsparciu Rządu Wysp Kanaryjskich, Rady Miasta Santa Cruz oraz firm takich jak Globalan czy Binary Systems. Dodatkowe wsparcie otrzymała również od Factoría de Innovación oraz producenta Nakatomi Corp. Założyciele TLP, Rosa Dávila, José Manuel Bermúdez, Alfonso Cabello, Juan José Martínez i Idaira Febles, przedstawili szczegóły na temat TLP Tenerife 2024.

TLP Tenerife: spotkanie fanów technologii i gier

Poza technologią i rozrywką, TLP Tenerife jest również miejscem szkoleń i zatrudnienia. Wydarzenie nie tylko integruje miłośników technologii i graczy, ale przyczynia się do rozwoju lokalnej gospodarki i tworzenia miejsc pracy. Idaira Febles, dyrektor TLP Tenerife, zapowiedziała liczne niespodzianki, które zostaną ujawnione w nadchodzących miesiącach.

W ramach imprezy odbędą się liczne turnieje Esports, konkursy K-Pop, Cosplay oraz największe targi dla lokalnych przedsiębiorców z branży. Wydarzenie przyciągnie również ponad 60 artystów i twórców, którzy zaprezentują swoje prace.

Wszystko to sprawia, że TLP Tenerife to miejsce spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń; miejsce dla talentu, sztuki, technologii, a przede wszystkim miejsce, które z każdym rokiem staje się sercem środowiska technologicznego i gamingu.

Wkrótce zostanie ogłoszona data sprzedaży biletów na Zonę LAN Party, a także możliwość wcześniejszego zakupu biletów na Summer-Con.

Standardowy bilet na Lan Party będzie kosztował 70 euro i umożliwi dostęp do Strefy Lan oraz innych ekskluzywnych aktywności. Bilet Lan Party Premium jest wyceniony na 140 euro i dodaje inne dodatkowe korzyści, takie jak ekskluzywny pakiet sprzedawcy lub miejsce w namiocie noclegowym na terenach targowych podczas imprezy w strefie odpoczynku.

tenerife lan party najwieksze targi technologiczne w hiszpanii powracaja w wielkim stylu w dniach od 3 do 8 wrzesnia na tereny targowe

Źródło